7 روز امکان عودت کالا

در صورتیکه مشتریان  به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، تا هفت روز فرصت خواهند داشت تا کالای خریداری شده را مسترد نمایند و تنها شرط لازم آن است که کالای خریداری شده از بسته بندی اولیه خارج نشده باشد. در این شرایط پس از دریافت کالا توسط فروشگاه، بررسی های لازم به عمل آمده و به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد.در این موارد هزینه ارسال و عودت کالا بر عهده مشتری می باشد.

محصولاتی که دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشند در سلامت کامل از لحاظ فیزیکی برای شما ارسال میشود و هر گونه نقصی که در اثر ارسال بار یا هر مورد دیگر بر روی کالا اتفاق افتاده باشد فروشگاه فن آوران هیچ گونه مسئولیتی در این مورد نداشته و در جهت احترام به خریداران عزیز درصورتی که خریدار قصد عودت کالا را داشته باشد بعد از هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه ، محصول را ارسال کرده و پس از تست های صورت گرفته در صورت تائید این موضوع که خریدار نقشی در ایجاد نقص در محصول نداشته باشد،مبلغ محصول به خریدار برگشت داده خواهد شد و در این موارد هزینه پستی عودت کالا بر عهده خریدار می باشد.

توجه داشته باشید که امکان بازگرداندن کالاهایی که هر گونه ایراد در آن توسط مشتری ایجاد شده باشد مورد قبول نیست و باید کالا و کلیه متعلقات آن در شرایط و وضعیت اولیه خود باشد.

محصولات که دارای شرکت گارانتی کننده می باشند در صورت باز شدن بسته بندی ، شامل 7 روز امکان عودت کالا نبوده و در صورت مشاهده خرابی باید از طریق شرکت گارانتی کننده اقدام شود.
گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده اند. چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

محصولاتی که به عنوان هدیه در جشنواره های مختلف تقدیم شما می گردد شامل هیچ گونه گارانتی نمی باشد.